GOOBAY καλώδιο οπτικής ίνας SC-APC 59597, SM, OS2, 9/125µm, 5m, λευκό

GOOBAY καλώδιο οπτικής ίνας SC-APC 59597, SM, OS2, 9/125µm, 5m, λευκό

4.03

In stock
0 out of 5

4.03

Availability: Σε απόθεμα Κωδικός προϊόντος: 59597
Προβολή καλαθιού

Περιγραφή

GOOBAY καλώδιο οπτικής ίνας SC-APC 59597, SM, OS2, 9/125µm, 5m, λευκό

Τα καλώδια τις Goobay κατασκευάζονται με τις καλύτερες τεχνικές προδιαγραφές και τα καλύτερα υλικά κατασκευής για μεγάλη αντοχή, προσφέροντας αξιοπιστία και υψηλής ποιότητας απόδοση ώστε να εξασφαλίζουν την απροβλημάτιστη χρήση τους.

-mono-mode καλώδιο οπτική ίνας
-για συνδέσεις FTTH, FTTB, FTTx
-minimum bending radius of 30 mm
-έως 100 Gbit/s
-IEC 60754 2, IEC 60332 1 και IEC 61034
-OS2, SM singlemode 9/125µm
-εξοπλισμένο με καπάκια προστασίας

Τεχνικά Χαρακτηριστικά
Connection type: SC-APC (8°) male
Connection 2 type: SC-APC (8°) male
Contacting: Ceramic Ferrule
Optical fiber core diameter: 9 µ
Optical fiber sheath diameter: 125 µ
Wavelength: 1310 nm
Specification: Singlemode (OS2) White
Cable fiber type: Glass Fibre G657.A2
Cable type: simplex cable
bending radius: 30 mm
Material cable sheath: LSZH
Cable sheath diameter (approx.): 3 mm
Kink protection: yes
LSZH compliant: yes
Operating temperature from: -40 °C
Operating temperature up to: 85 °C
Cable length: 5m

Επιπρόσθετες Πληροφορίες

Βάρος 0.040 kg
Brand

GOOBAY